^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує про те, що у 2017 році підготовлено та надруковано збірку науково-методичних матеріалів «Миколаївщина в роки Української революції 1917–1921 рр.» (автори: О. В. Волос, В. В. Гладун, Н. В. Калкутіна, Л. Л. Левченко, В. А. Пархоменко, Т. В. Серебрякова, М. О. Теряник). Обсяг – 152 сторінки, формат А5.

 У збірці подаються теоретичні аспекти революційної доби 1917–1921 рр. на території Миколаївщини, а також методичні рекомендації щодо використання матеріалів з історії рідного краю в освітньому процесі. Видання буде корисним для вчителів історії, учнів, студентів, викладачів та інших учасників освітнього процесу в контексті вивчення особливостей історичного розвитку краю в зазначений період.  

У порядку надання платних послуг (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2017 №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності») МОІППО приймає замовлення на придбання збірки. 

Заявки надсилати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Замовлення збірки»). У заявці зазначити: ПІБ одержувача, місце роботи, контактний телефон, кількість замовлених екземплярів, спосіб одержання збірки (особисто, поштою тощо).

Контактна особа: Гладун Віталій Вікторович, тел.: (0512) 37 85 89, (097) 396 77 28.