^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує про те, що надруковано 2-ге видання збірки аналітичних і нормативних матеріалів «Забезпечення інтересів дитини в сім’ї» (автор-укладач Сторчак Н. А., кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО). Обсяг – 151 сторінка, формат А4. 

Видання містить 2 розділи:

 Розділ  1. Законні представники дитини, їх роль і відповідальність. У ньому викладено основні функції батьків та осіб, які їх замінюють; засоби захисту батьками (іншими законними представниками) інтересів дитини; випадки надання батьківської згоди на дії дитини (дії відносно дитини); засоби юридичного забезпечення виконання батьківських обов’язків; юридична відповідальність батьків (осіб, які їх замінюють).

 Розділ ІІ. Нормативно-правова база відносин батьків і дітей. У ньому подано витяги з конкретних нормативно-правових актів, які визначають відносини дитини та її сім’ї.

У порядку надання платних послуг (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2017 №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності») МОІППО приймає замовлення на збірку.

Заявки надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У заявці зазначити: ПІП одержувача, місце роботи, контактний телефон, кількість замовлених екземплярів.

Контактна особа: Сторчак Ніна Анатоліївна, тел.: (0512) 37 85 89, (050) 182 89 53, (093) 637 85 99.