^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
nachodki.ru интернет-магазин

 

18 квітня 2019 року о 10.00 на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводилося засідання обласної творчої групи «Особливості викладання інтегрованих курсів «Громадянська освіта» та «Історія: Україна і світ» у формі методичного семінару для вчителів історії: «Навчальний курс «Історія: Україна і світ»: виклики, можливості, способи реалізації».

У роботі семінару взяли участь: Мар’ян Мудрий, доцент кафедри новітньої історії України ім. М. Грушевського Львівського національного університету імені Івана Франка, голова робочої групи Міністерства освіти і науки України з оновлення програм з історії для загальноосвітніх шкіл, один із розробників програми цього навчального курсу та автор підручника, що використовуватиметься в школах із 2019–2020 навчального року, та Леся Хлипавка, викладач кафедри педагогіки вищої школи та освітнього менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, член робочої групи з розробки навчальних програм з історії Міністерства освіти і науки України.

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України.

Учасники семінару ознайомилися з особливостями викладання інтегрованого курсу «Історія: Україна і світ» та новим інтегрованим підручником Мар’яна Мудрого, Олени Аркуші «Історія: Україна і світ» для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти; переглянули презентацію проектів «Відеоісторія», та «УПА – відповідь нескореного народу» та друкованих видань Українського інституту національної пам’яті.

У заході взяли участь 35 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Миколаївщини, педагогічні й науково-педагогічні працівники кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО.