^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
nachodki.ru интернет-магазин

 

 

25 вересня 2018 року кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено засідання науково-методичної суспільствознавчої студії «Історія і пам’ять» (за календарем знаменних дат) (далі – Студія). Тема засідання «30-ті роки ХХ століття в історії України» (до 85-річчя Голодомору 1932–1933 та 80-х роковин «Великого терору» – 1937–1938 рр.)».

Робота студії відбувалася за двома змістовими модулями: історико-теоретичним та методико-практичним. Перший модуль включав ознайомлення учасників Студії з питаннями репресованої політики 20–30 рр. ХХ століття, використання «чорних дошок» радянською владою як засіб колективного покарання сільського населення, Голодомор на Миколаївщині в документах та спогадах.

Другий модуль передбачав зустріч із працівниками державного архіву Миколаївської області та ознайомлення з методикою роботи з архівними джерелами, яке організувала Левченко Л. Л.  д.і.н, професор кафедри історії БВЗ Чорноморського національного університету ім. П. Могили, директор Державного архіву Миколаївської області.

Учасники студії брали участь у дискусії з питання соціально-психологічні, економічні та культурні наслідки 30-х років ХХ століття в історії України та  бесіді з експертами.

У заході взяли участь науковці, краєзнавці, педагогічні та науково-педагогічні працівники, представники наукових та науково-освітніх установ міста, учні закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (понад 30 осіб).

 

 

 

 

Attachments:
Download this file (програма студії.pdf)програма студії.pdf[ ]601 kB