^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
Здесь нашел интересный обзор

 

 Сьогодні відзначають Міжнародний день прав людини

28 березня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено тренінг «Модель розвитку громадянської компетентності та культури демократії в сучасній школі» для заступників директорів із виховної роботи, учителів історії та суспільствознавства загальноосвітніх навчальних закладів Південно-східного регіонального центру розвитку освіти Миколаївської області (Веселинівський, Вітовський, Миколаївський райони, м. Миколаїв).

Навчальний тренінг провела Мирнінко І. Г., методист кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО.

Під час заходу учасники брали участь у групових дискусіях, інтерактивних вправах і міні-лекціях, виробляли практичні рекомендації щодо створення шкільного демократичного середовища. Педагоги ознайомилися з шляхами впровадження принципів Хартії Ради Європи в роботу школи; загальношкільним підходом у викладанні освіти для демократичного громадянства та прав людини у навчальних закладах; опрацювали рекомендації щодо розвитку компетентностей для демократичного громадянства в Новій українській школі.

 На допомогу педагогам кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів були укладені навчально-методичні матеріали із зазначеної проблеми, які використовувалися протягом тренінгу і будуть корисні у подальшій роботі з розбудови демократичної школи.

Наступний тренінг відбудеться на базі  Північно-західного регіонального центру розвитку освіти Миколаївської області (Комунальна установа «Консалтингово-методичний освітній центр» Южноукраїнської міської ради) у червні 2017 року.