^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Історія - найвищий учитель, в якого найгірші учні.

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

Той , хто любить працю , не потребує розвагах.

У питаннях совісті закон більшості не діє.

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Get Adobe Flash player
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

16 травня 2018 року на базі МОІППО відбулася презентація Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя» (Книжкова лабораторія)

 Захід проводиться в рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Книжкові лабораторії змін «Зі сторінок у життя», який упроваджується громадською спілкою «Міжнародний інститут інтегрального розвитку». Його метою є сприяння розвитку, реформуванню та вдосконаленню освіти.

 Куратор Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя» Г. Ю. Суріна, к.філос.н., доцент кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО ознайомила учасників презентації з концепцією та планом діяльності Книжкової лабораторії на базі інституту.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники МОІППО, які опрацювали окремі книжки з Лабораторії (Захар О. Г., Стойкова В. В., Сторчак Н. А., Хозраткулова І. А., Гладун В. В., Бурлака Т. Ю.), поділилися враженнями від прочитанного.

 

Учасники презентації мали можливість приєднатися до інтернет-спільноти Книжкової лабораторії; взяли участь в інтерактивній грі «Обери книгу», під час якої ознайомились з презентованою літературою та її авторами; скористалися абонементом Лабораторії та отримали книжки для індивідуального опрацювання.